Učitelé ze zahraničí - Projekty - ZŠ E. Krásnohorské
Zahraniční studenti pedagogických škol na naší škole.

Na naší škole byly tři měsíce i studentky ze Španělska a Řecka, komunikovaly prakticky jen anglicky. Pro naše děti to byla příležitost si vyzkoušet, jak by se domluvily s cizinci. Děti si uvědomily, proč se vlastně cizí jazyk učí. Budoucí paní učitelky se postaraly o zajímavé hodiny. například "Secret of British cup of tea and pancakes."(Tajemství britského čaje a palačinek). Hodiny angličtiny začaly být zpestřovány informacemi o zemích, kde je angličtina také využívána. Studentky na rozloučenou dětem uvařily typický španělský vánoční rýžový nákyp a prezentovaly svoje vánoční tradice.
 Za pomoci učitelů si děti připravily krátké hudební vystoupení. Žáci 5.B si dali práci a upekli  perníčky, předali kytku a na oplátku v angličtině představovali naše vánoční zvyky. Praxe byla pro všechny strany náročná, ale velmi přínosná a děti se ptaly, kdy se studentky vrátí :).
Fotogalerie k nahlédnutí zde.

odkazy hodnocení studentek s jejich svolením

The cooperation with the teacher has been great I have learned a lot with her and by her teaching.
Annabel  Moya

The teacher methodology was really great: she used a lot of games in the class, and she is looking for the student’s feedback all the time.
It was a really good experience: the teachers here have a different way to work than in Spain, and the school has a really good atmosfere. I think I have learned a lot of this experience.
Ana Mula