ZÁJEZD ŽÁKŮ 2.ST DO ANGLIE

Manuál pro rodiče (přihlašovací systém) zde.

Vážení rodiče,

škola pořádá zájezd do Anglie - Londýn (Skotsko a Irsko se neuskuteční pro nedostatek zájemců). Níže naleznete postup pro elektronické přihlášení se do zájezdu. Po přihlášení Vašeho dítěte budete mít přehled o celkové ceně a jednotlivých platbách. Termín zájezdu je 17. - 23. března 2019.
Prosím Vás, abyste se přes odkaz dole registrovali do systému - uděláte to jako přidání účastníka, vyplníte svoje údaje a údaje dítěte, a pak odešlete. Na základě toho Vám přijde potvrzovací e-mail a v něm bude odkaz na vytvoření hesla (přijde během 5 minut!). To si uděláte a budete mít pak přístup hotový. To heslo pro přístup si prosím vytvořte HNED! Není potřeba to odkládat - když e-mail ztratíte nebo smažete, tak už se tam nebudete moci přihlásit a neuvidíte tedy kolik a kam máte peníze poslat a další informace.

Tady je odkaz na přihlášení Vašeho dítěte:

Ujistěte se rovněž, aby Vaše dítě mělo cestovní pas a ne jen občanku. Zatím lze cestovat i na občanky, ale není jisté jak to bude v březnu 2019 s Brexitem, tak aby pak na poslední chvíli nebyl problém se zhotovením pasu.

V ceně je zahrnut vstup na Harryho Pottera. Zatím není kalendářně jisté zda bude Legoland otevřen (loni touto dobou otevřen byl), a proto je zajištěn náhradní program na tento jeden den, kdyby bylo potřeba. Jinak se pojede podle plánu - ten je k dispozici po registraci v dokumentech.

V případě dotazů, neváhejte kontaktovat Mgr. Jana Jecha (jech@zseliska.cz)